1.Өте төмен позиция
Офтальмологиялық операциялық үстелдің минималды биіктігін 500 мм-ге дейін реттеуге болады. Белгілі электромагниттік жетек жүйесі жұмыс кезінде тұрақты, сенімді және шусыз. Бұл офтальмология және ЛОР хирургиясы үшін ең жақсы таңдау.
2.Алынбалы бас тақтасы
Алынбалы бас тақтасын механикалық беріліс қорабымен оңай басқаруға болады.
Бас киім жастығының ортасындағы ойыс дизайн эргономикалық талаптарға сай келеді.
3. Кең бет
Бетінің ені 550 мм-ге жетуі мүмкін, бұл пациенттің оған ыңғайлырақ жатуына мүмкіндік береді
4. Икемді аяқ қосқышы
Артқы пластина мен аяқ пластинасының бұрышын аяқ қосқышы арқылы реттеуге болады, бұл дәрігерге офтальмологиялық операция кезінде пациенттің қалпын ең қолайлы қалыпқа келтіруге ыңғайлы.
5. Жапырақшалы тежегіш
Механикалық педаль тежегіштері жылдамырақ, ыңғайлы, қауіпсіз және сенімді.
6. Қосымша дәрігер орындығы
Дәрігер орындығы қолтық тіреуіштерін, арқалықтарды және орындық биіктігін реттей алады.
Параметрлер
| Модельдік элемент | TDG-2 электрлік офтальмологиялық операциялық үстел |
| Ұзындығы мен ені | 2080 мм * 550 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 700 мм / 500 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 45°/ 90° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 45°/ 20° |
| Аяқ тақтасы (жоғары және төмен) | 45°/ 20° |
| Көлденең сырғанау | 300 мм |
| Электромоторлы жүйе | Цзецанг |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Стандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Инфузиялық өзекше | 1 жиынтық |
| 2 | Қол тақтасы | 1 жұп |
| 3 | Аспаптар науасы | 1 жиынтық |
| 4 | Бекіту қысқышы | 1 жиынтық |
| 5 | Матрац | 1 жиынтық |
| 6 | Аяқ ауыстырғышы | 1 жиынтық |