FD-G-1 электрлік гинекологиялық тексеру үстелі жоғары беріктіктегі материалдарды пайдаланады және коррозияға төзімді, бұл аурухананы күнделікті тазалау мен дезинфекциялауға қолайлы.
Тексеру үстелінің бетінің биіктігін, артқы тақтаның және аяқ тақтасының бұрышын аяқ қосқышы арқылы реттеуге болады.
Аксессуарлар толығымен жинақталған, иық тіреуіштері, иық баулары, білек баулары, тұтқалар, аяқ тіреуіштері және сүзгісі бар кір жуғыш раковиналар стандартты түрде бар.
Гинекологиялық тексеру үстелінің негізі дәрігердің күнделікті жұмысы үшін аяқ пен аяқтың қозғалыс кеңістігін қамтамасыз ететін U-тәрізді құрылымды қабылдайды.
Бұл медициналық гинекологиялық тексеруге арналған операциялық төсек тек гинекологиялық тексерулерге ғана емес, сонымен қатар ерлердің урологиясына да жарамды.
1.Жіксіз көбікті матрац
Электрлік гинекологиялық тексеру үстелінің қалыптау матрасы пациенттің жайлылығын айтарлықтай жақсартатын ең жаңа жіксіз көбіктену технологиясын пайдаланады.
2.Коррозияға төзімді материал
Гинекологиялық тексеру үстелінің барлық жабыны коррозияға төзімді, тазалау және дезинфекциялау оңай жоғары сапалы материалдардан жасалған.
3. Аяқ қосқышы
Аяқ қосқышымен жабдықталған, акушерлік тексеру үстелінің әртүрлі қозғалыстарын икемді түрде басқарады.
4.Көп функциялы аксессуарлар
Стандартты иық тіреуішінен басқа, иық баулары, тұтқалар, аяқ тіреуіштері, аяқ педальдары, қоқыс жуғыш, гинекологиялық тексеру шамы немесе дәрігер орындығы қосымша ретінде қолжетімді.
Параметрлер
| МодельТауар | FD-G-1 электрлік гинекологиялық тексеру үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 1800 мм * 550 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Кері Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 60°/10° |
| Электромоторлы жүйе | Цзецанг |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Жіксіз матрац |
| Негізгі материал | ABS |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 150 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
SстандарттыАксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 2 | Аяқ тақтасы | 1 жиынтық |
| 3 | Матрац | 1 жиынтық |
| 4 | Тұтқа | 1 жұп |
| 5 | Аяқ ауыстырғышы | 1 жиынтық |