FD-G-2 әмбебап акушерлік үстелі акушерлік босану, гинекологиялық тексеру және операция жасау үшін кеңінен қолданылады.
Электрлік жеткізу үстелінің корпусы, бағанасы және негізі коррозияға төзімді және тазалау оңай 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Аяқ пластиналары алынбалы, бұл операциядан кейінгі қалпына келуге ықпал етеді.
Қос басқару жүйесі, тек қолмен басқарылатын қашықтан басқару пульті арқылы ғана емес, сонымен қатар аяқ қосқышы арқылы да.
Толық керек-жарақтар, аяқты тірейтін нұсқасы бар стандартты нұсқа, педальдар, сүзгісі бар кір жуғыш машина және қосымша гинекологиялық тексеру шамы.
U-тәрізді негіз операция үстелінің тұрақтылығына ғана емес, сонымен қатар дәрігердің шаршауын азайту үшін аяқ кеңістігін қамтамасыз етеді.
1.Қос басқару жүйесі
Қол басқару құралы мен аяқ қосқышы жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз ету және әртүрлі позицияларды жүзеге асыру үшін екінші реттік басқаруды орындайды.
2. Алынбалы аяқ тақтасы
Электрлік босану үстелінің алынбалы аяқ тақтасы операциядан кейінгі демалысты жеңілдетеді және операциядан кейінгі ауырсынуды азайтады
3.304 тот баспайтын болат
Гинекологиялық операциялық үстелдің барлық қақпағы жоғары сапалы 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Берік, тазалау және зарарсыздандыру оңай.
4.U пішінді негіз
Гинекологиялық акушерлік үстелдің U-тәрізді негізі негіз бен жер арасындағы жанасу аймағын арттырып, оны тұрақты етіп қана қоймай, сонымен қатар медицина қызметкерлерінің жұмысы үшін шаршауды азайту үшін жеткілікті аяқ кеңістігін қамтамасыз етеді.
5. Көп функциялы аксессуарлар
Стандартты иық тіреуішінен басқа, иық баулары, тұтқалар, аяқ тіреуіштері, аяқ педальдары, қоқыс жуғыш, гинекологиялық тексеру шамы да қосымша қолжетімді.
Pпараметрлер:
| МодельТауар | FD-G-2 электрлік жеткізу үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 1880 мм * 600 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 940 мм/680 мм |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 45 °10° |
| Орындық тақтасы (жоғары және төмен) | 20° 9° |
| Аяқ тақтасы сыртқа қарай | 90° |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Батарея | Иә |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Матрац | Жіксіз матрац |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
SстандарттыАксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 2 | Тұтқа | 1 жұп |
| 3 | Аяқ тақтасы | 1 дана |
| 4 | Матрац | 1 жиынтық |
| 5 | Қалдықтарды жинау алаңы | 1 дана |
| 6 | Бекіту қысқышы | 1 жұп |
| 7 | Тізе таяқшасы | 1 жұп |
| 8 | Педаль | 1 жұп |
| 9 | Қолмен басқару пульті | 1 дана |
| 10 | Аяқ ауыстырғышы | 1 дана |