LEDD500700C+M қос күмбезді жарықдиодты операциялық бөлме шамын білдіреді.
Кіріктірілген камера жүйесі және сыртқы аспалы мониторды оқыту мақсатында пайдалануға болады. Бұл операцияларды бақылауға және жазуға мүмкіндік береді.
■ іш қуысы/жалпы хирургия
■ гинекология
■ жүрек/қан тамырлары/кеуде қуысы хирургиясы
■ нейрохирургия
■ ортопедия
■ травматология / жедел жәрдем
■ урология / TURP
■ ент/ Офтальмология
■ эндоскопия Ангиография
1. Камера жүйесі
Кіріктірілген камера, оны басқа қолға ілудің қажеті жоқ.
2. Бұл операциялық бөлме шамы кескіндерді жылдам және жоғары сапада түсіреді және жеткізеді. 10 есе оптикалық зумның арқасында кескіндерді барлық жағынан көруге болады.
3. Бұл операциялық бөлме шамы операциялық операцияны да жазып ала алады. Оны оқыту және оқу мақсаттарында пайдалануға болады.
Монитор жүйесі
1. Операцияны тарату арқылы LEDD500700C+M операциялық бөлме шамы клиника қызметкерлеріне стерильді өрісті бұзбай сіздің прогресіңізді бақылауға мүмкіндік береді.
2. Кіріктірілген камера мен мониторы бар операциялық бөлме шамы хирургиялық бастың жоғарыдан көрінісін қамтамасыз етеді, осылайша сіздің хирургиялық тобыңыз хирургиялық процедураларды бүкіл әлем бойынша бөлісе алады.
Параметрs:
| Камера | |
| Ажыратымдылық | 210 мегапиксель 1920(H)X 1080(V) |
| Байланыс режимі | RS232 |
| Байланыс хаттамалары | HITACHI / SONY VISCA |
| Қосқыш | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) үйлесімділігі 110/LVDS 30P |
| Сенсор түрі | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Сканерлеу режимі | Прогрессивті сканерлеу |
| Күндізгі және түнгі жүйе | Түсті/ақ-қара/автоматты |
| Ең аз жарықтандыру | Түсі: 0.1 Люкс, қара және ақ: 0.01 Люкс |
| Синхрондау режимі | өзара синхрондау |
| Бейне шығысы | сандық сигнал |
| SNR | ≥50 дБ (AGC ӨШІРУЛІ) |
| Линза | |
| IRCUT | IRCUT қос сүзгі автоматты түрде ауыстырып қосу |
| Оптикалық линзалар | 10X f=5мм~50мм |
| өріс бұрышы | Биіктігі: 51,8° (батыс) ~5,86° (болашақ бойлық) Көлденең қимасы: 39,1° (батыс бойлық) ~4,4° (болашақ бойлық) |
| Функция | |
| экспозиция режимі | A/M |
| ақ баланс | Автоматты |
| Фокус режимі | A/M |
| бақылауды алу | A/M |
| Сурет әсері | Автоматты/түсті/қара және ақ/теріс |
| шағылыстыру функциясы | Тірек (көлденең айна + тік айна) |
| кескінді аудару | Қолдау |
| Кең динамикалық | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| электрондық жапқыш | 1/30с~1/10 000с |
| контраст коэффициенті | Реттелетін |
| қанығу | Реттелетін |
| Тұманға қарсы функция | Қолдау |
| Шеткі | Қолдау |
| Жалпы сипаттама | |
| Өлшемдері | 38,6 (ені)* 41 (биіктігі)* 64,6 (ұзындығы) мм |
| Жұмыс температурасы/ылғалдылығы | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Сақтау температурасы/ылғалдылығы | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~ 80% RH |
| нәр беруші | Тұрақты ток 12 В±10% |
| қуат тұтыну | 3,5 Вт МАКСИМАЛДЫ |
| Таза салмақ | 110 г |
Монитор
| Негізгі параметр | |
| Экран өлшемі | 21,5' |
| Артқы жарық режимі | Жарық диодты индикатор |
| Көрсету аймағы | 475,2 мм (ені)×267,3 мм (биіктігі) |
| Аспект қатынасы | 16:9 |
| Максималды ажыратымдылық | 1920×1080 |
| Түсті көрсету | 16,7M |
| Пиксель аралығы | 0,2475(H)×0,2475(V) |
| Жарықтық | 300cd/㎡ |
| Кескін контрасты | 1500:1 |
| Көру бұрышы | 850/850/750/650 |
| Жауап беру уақыты | 8MS |
| Өріс жиілігі | 50 Гц,60 Гц,70 Гц |
| Кіріс және шығыс | |
| SDI IN | 1 |
| SDI шығысы | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV шығысы | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA кірісі | 1 |
| HDMI кірісі | 1 |
| YPbPr/YCbCr кірісі | 3(3×BNC) |
| RS232 кірісі (міндетті емес) | 1 |
| Аудио кіріс | 1 |
| Аудио шығысы | 1 |
| Түс жүйесі | PAL / NTSC / SECAM |
| Экрандық дисплей | |
| Тіл | Қытай/Ағылшын/Француз/Неміс/Итальян/Испан/ |
| Нәр беруші | |
| Қуат | Тұрақты ток 12 В,50/60Гц |
| Pmax | 35 Вт-55 Вт |
| Күту режиміндегі қуат | 5W |