TDG-1 электрлік операциялық үстелінің бес негізгі әрекет тобы бар: электрлік реттелетін төсек бетінің биіктігі, алға және артқа еңкейту, солға және оңға еңкейту, артқы пластинаның биіктігі және тежегіш.
Бұл электрлік қозғалтқыштың әдемі көрінісі, корпусы, негізі, көтергіш бағанасы және бүйірлік рельстері жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жоғары өңдеуге, коррозияға төзімділікке және жоғары механикалық беріктікке ие.
Бір батырмамен басқару арқылы электрлік жұмыс үстелінің әртүрлі позицияларын ақылды түрде реттеңіз. Ол LINAK электр жетегінің дыбыссыз, дәл және төмен техникалық қызмет көрсету құнын пайдаланады. Үлкен дөңгелек дизайны, дыбыссыз және сейсмикалық декомпрессияға қарсы.
Бұл электрлік операциялық үстел іш қуысы хирургиясы, акушерлік, гинекология, ЛОР, урология, анорексия және ортопедия сияқты әртүрлі операцияларға жарамды.
1.AбұрыштықAтүзетулерwитGas Sпрингтер
TDG-1 электрлік операциялық үстелінің артқы және аяқ пластиналарының қосылыстары газ серіппелі цилиндрдің тірек құрылымдарымен жабдықталған, олар буын құрылымын тиімді қорғай отырып және науқастың құлап кетуіне жол бермей, әртүрлі реттеулерді жұмсақ, дыбыссыз және дірілсіз етеді.
2.LINAK электрлік сызықтық жетек
Электрлік итергіш штанганы пайдалану медицина қызметкерлерінің операциялық үстелдің орнын қолмен басқару қажеттілігін жояды. Тек қашықтан басқару пультін ұстап тұру жеткілікті, бұл оңай және еңбекті үнемдейді. Гидравликалық операциялық үстелді сатудан кейінгі техникалық қызмет көрсетумен салыстырғанда, электрлік операциялық үстел сатудан кейінгі техникалық қызмет көрсету құнын да айтарлықтай төмендетеді. Реттеу процесінде электрлік итергіш штанганы дәлірек орналастыруға болады және реттеу процесі өте тыныш.
3. Y типті негіз
Төсек негізі Y-тәрізді дизайнды қолданады, ол эргономикалық дизайнға сәйкес келеді, электрлік операциялық үстелдің тұрақтылығын арттырады, сонымен қатар медицина қызметкерлеріне аяқ үшін көбірек бос орын береді, бұл медицина қызметкерлеріне пациентке жақынырақ жақындауға мүмкіндік береді.
4. Көп функциялы аксессуарлар
Жалпы анестезия кезіндегі науқастардың операция кезінде құлап кетпеуін қамтамасыз ету үшін иық бауларымен, білек бауларымен, аяқ бауларымен және дене бауларымен жабдықталған. Аяқ тақталары, қолтық тіректер, дене тіректері және аяқ тіректері операцияның ыңғайлылығын және операция кезінде дене сұйықтықтарының қалыпты айналымын қамтамасыз ету үшін жад көбікті жастықшалармен жабдықталған.
5. Lаргер кастер дизайны
Механикалық электрлік операциялық үстелдің негізі үлкен дөңгелектермен (диаметрі) жасалған≥100 мм), ол қозғалуға икемді. Тежеу кезінде дөңгелектер көтеріледі, төсек негізі мықтап жанасадыжер, және тұрақтылық жақсы.
6. Кіріктірілген батарея
Электр қуаты өшкен жағдайда, кіріктірілген батарея 50 операцияны қолдай алады.
Pараметрлер
| МодельТауар | TDG-1 электрлік жұмыс үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 2050 мм * 500 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 890 мм/690 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 60°/ 60° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 90°/ 17° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 25°/ 11° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 20°/ 20° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | ≥110 мм |
| Иілу/Рефлекс | Біріктірілген операция |
| Басқару панелі | Қосымша |
| Электромоторлы жүйе | Линак |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Sстандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Аяқты қолдау | 1 жұп |
| 5 | Бүйрек көпірінің тұтқасы | 1 дана |
| 6 | Матрац | 1 жиынтық |
| 7 | Қолмен басқару пульті | 1 дана |
| 8 | Электр желісі | 1 дана |