Барлық қақпақ 304 тот баспайтын болаттан жасалған, тазалау және зарарсыздандыру оңай.
Жоғары жарық өткізгіштігі бар талшықты материал рентген сәулелерін қолдануға жарамды.
Кеңейтілген матрац дизайны пациенттерге операция үстелінде ыңғайлырақ жатуға мүмкіндік береді.
TDY-G-1 электрогидравликалық жұмыс үстелі Тайваньнан шығарылған озық гидравликалық басқару жүйесін, сенімді электромагниттік клапандарды және май сорғыларын пайдаланады, тыныш және тұрақты жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.
1.Uультра-төменPпозиция
2. Қос буын бас пластинасы
3.Bкінә- бүйректеBжота
4. Кіріктірілген қайта зарядталатын батарея
5. Механикалық тежегіштер
| Модельдік элемент | TDY-G-1 электрлік-гидравликалық OR үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 2080 мм * 550 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 820 мм / 520 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 45°/ 90° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 80°/ 20° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 15°/ 15° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | 110 мм |
| Электромоторлы жүйе | Тайваньнан келген Чаогер |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Sстандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Иық тірегі | 1 жұп |
| 5 | Аяқты қолдау | 1 жұп |
| 6 | Аяқты тіреу | 1 жұп |
| 7 | Бүйрек көпірінің тұтқасы | 1 дана |
| 8 | Ұзын бекіткіш қысқыш | 1 жұп |
| 9 | Бекіту қысқышы | 8 дана |
| 10 | Қолмен басқару пульті | 1 дана |
| 11 | Электр желісі | 1 дана |
| 12 | Педаль | 1 жұп |