TDY-Y-1 электрлік гидравликалық жұмыс үстелі дәстүрлі электрлік итергіш штангалық беріліс технологиясын алмастыратын электрлік импортталған гидравликалық беріліс құрылымын қабылдайды.
Орналасуды реттеу дәлірек, қозғалыс жылдамдығы біркелкі және тұрақты, ал өнімділігі сенімді және берік.
Y-тәрізді негіз тұрақтылықты және аяқтың жеткілікті кеңістігін қамтамасыз етеді.
С-тәрізді доғасымен жабдықталған аударма функциясы және мөлдір төсек тақтасы бүкіл денені рентгендік сканерлеуді орындай алады.
Қолмен басқарылатын қашықтан басқару пультімен қатар, қос басқару жүйесі бағаналы апаттық басқару жүйесімен жабдықталған. Бір пернелі қалпына келтіру функциясы дәрігердің жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді.
Бұл электрогидравликалық интеграцияланған операциялық үстел іш қуысы хирургиясы, акушерлік, гинекология, ЛОР, урология, аноректальды және ортопедия сияқты әртүрлі хирургиялық операцияларға жарамды.
1.Қос басқару жүйесі
TDY-Y-1 электрлік-гидравликалық операциялық үстелі қос басқару әдісімен жабдықталған, біреуі сымды контроллер, бір пернемен автоматты деңгейді қалпына келтіру функциясы бар. Ал екіншісі - бағаналық апаттық басқару жүйесі. Бірдей функцияға ие екі тәуелсіз операциялық жүйе жиынтығы сымды контроллер істен шыққан кезде апаттық басқару жүйесінің сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді, бұл операциялық үстелді қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді.
2. Рентгендік сканерлеу үшін қолжетімді
Электрлік-гидравликалық операциялық үстелдің үстіңгі жағы рентген сәулелерін өткізе алады, ал рентген пленкалы қораптарды тасымалдау үшін үстелдің астыңғы жағына бағыттаушы рельс орнатылған.
3. C-тәрізді доғамен үйлесімді
Электрлік көлденең қозғалыс жүрісі 340 мм, бұл С-тәрізді доға үшін дәл және ыңғайлы орналастыру кеңістігін қамтамасыз етеді және пациентті қозғалтпай бүкіл дененің рентгенін жасай алады.
4. Қайта зарядталатын батареялар
TDY-Y-1 электрлік-гидравликалық хирургиялық операциялық үстелі жоғары өнімді қайта зарядталатын батареялармен жабдықталған, бұл ≥50 операция қажеттіліктерін қанағаттандыра алады, бұл оның сыртқы қуат көзінсіз жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Қайта зарядталатын батарея техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және ұзақ уақыт пайдалануға болады. Сонымен қатар, максималды қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін электр энергиясын беру үшін айнымалы ток қуатын пайдалануға болады.
5.Oжаңа түймеResetFмайлау
Жаңа бір батырмамен қалпына келтіру функциясы күрделі операцияларды жеңілдетеді
Параметрлер
| Модельдік элемент | TDY-Y-1 электрлік-гидравликалық операциялық үстел |
| Ұзындығы мен ені | 1960 мм * 500 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 1090 мм / 690 мм |
| Бас пластинасы (жоғары / төмен / икемді) | 60°/ 85°/0° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 85°/ 40° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 18°/ 18° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | 100 мм |
| Көлденең сырғанау | 340 мм |
| Нөлдік позиция | Бір түйме, стандартты |
| Иілу/Рефлекс | Біріктірілген операция |
| Рентген тақтасы | Қосымша |
| Басқару панелі | міндетті емес |
| Апаттық тоқтату түймесі | Қосымша |
| Электромоторлы жүйе | Тайваньнан келген Чаогер |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 250 кг/300 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Sстандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Иық тірегі | 1 жұп |
| 5 | Аяқты қолдау | 1 жұп |
| 6 | Табан тақтасы | 1 жұп |
| 7 | Бүйрек көпірінің тұтқасы | 1 дана |
| 8 | Матрац | 1 жиынтық |
| 9 | Бекіту қысқышы | 8 дана |
| 10 | Қашықтан басқару пульті | 1 дана |
| 11 | Электр желісі | 1 дана |
| 12 | Гидравликалық май | 1 май құтысы |