Бұл электрогидравликалық операциялық үстел 5 бөлікке бөлінген: бас бөлімі, арқа бөлімі, бөксе бөлімі, екі бөлінетін аяқ бөлімі.
Жоғары жарық өткізгіштік талшықты материал және 340 мм көлденең сырғанау рентгендік сканерлеу кезінде соқыр аймақтың болмауын қамтамасыз етеді.
Бұл электрогидравликалық операциялық үстел ақаусыз жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін қос басқару жүйесімен жабдықталған.
Ол көп функциялы бас рамасымен және ортопедиялық тартқыш рамасымен жабдықталуы мүмкін.
Бір батырмамен қалпына келтіру функциясы бастапқы көлденең қалыпқа келтіре алады. Бір батырмамен бүгу және кері бүгу, электрлік аяқ тақтасы функциясы көп уақытты үнемдейді.
Ол іш қуысы хирургиясы, акушерлік, гинекология, ЛОР, урология, аноректальды және ортопедия сияқты әртүрлі хирургиялық араласуларға жарамды.
1.Ұзынырақ және кеңірек үстел беті
Электрогидравликалық операциялық үстел бетінің ұзындығы 2180 мм-ге, ал ені 550 мм-ге жетуі мүмкін, бұл кейбір арнайы топтардың қажеттіліктеріне сәйкес келеді және науқастың жайлылығын арттырады.
2. Қос басқару жүйесі
Электрогидравликалық операциялық үстел ақаусыз жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін негізгі басқару/қосымша контроллер қос жүйесімен жабдықталған.
3. Иілу және қайта бүгу және бір батырмамен қалпына келтіру
Бір батырмамен қалпына келтіру функциясы бастапқы көлденең қалыпта, бір батырмамен бүгілуді және кері бүгілуді қалпына келтіре алады
4. Қосымша электрлік реттелетін аяқ тақтасы
Аяқ тақтасының қосылатын модульдік дизайны аяқ тақтасын электрлік түрде реттей алады, бұл позицияны реттеу уақытын айтарлықтай үнемдейді.
5. Кіріктірілген қайта зарядталатын батарея
TDY-Y-2 электрлік-гидравликалық операциялық үстелі 50 операцияға қажеттілікті қанағаттандыра алатын жоғары өнімді қайта зарядталатын батареямен жабдықталған. Сонымен қатар, ол максималды қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін электр энергиясын беру үшін айнымалы ток көзіне ие.
Pараметрлер
| МодельТауар | TDY-Y-2 электрогидравликалық операциялық үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 2160 мм*550 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 1100 мм/690 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 18° 45° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 85°/ 40° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 18°/ 18° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | 100 мм |
| Көлденең сырғанау | 340 мм |
| Нөлдік позиция | Бір түйме, стандартты |
| Иілу/Рефлекс | Біріктірілген операция |
| Рентген тақтасы | Қосымша |
| Басқару панелі | Стандартты |
| Апаттық тоқтату түймесі | Стандартты |
| Электромоторлы жүйе | Тайваньнан келген Чаогер |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Қуат сыйымдылығы | 1,0 кВт |
| Батарея | Иә |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Aкерек-жарақтар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Иық тірегі | 1 жұп |
| 5 | Аяқты қолдау | 1 жұп |
| 6 | Бүйрек көпірінің тұтқасы | 1 дана |
| 7 | Матрац | 1 жиынтық |
| 8 | Бекіту қысқышы | 8 дана |
| 9 | Ұзын бекіткіш қысқыш | 1 жұп |
| 10 | Қашықтан басқару пульті | 1 дана |
| 11 | Электр желісі | 1 дана |
| 12 | Гидравликалық май | 1 май құтысы |