TF гидравликалық гинекология жұмыс үстелі, корпусы, бағанасы және негізі тот баспайтын болаттан жасалған, жоғары механикалық беріктікке, коррозияға төзімділікке ие және тазалау мен дезинфекциялауға қолайлы.
Бұл гидравликалық гинекологиялық операциялық үстел иық тіреуішімен, иық бауымен, тұтқасымен, аяқ тіреуішімен және педальдарымен, сүзгісі бар кір жуғыш раковинамен және қосымша гинекологиялық тексеру шамымен стандартты түрде келеді.
Гидравликалық гинекологиялық операциялық үстелдің биіктігін педальдармен реттеуге болады, ал төсектің еңкеюін тұтқаны шайқау арқылы реттеуге болады.
Тежегіш басылған кезде, төсектің түбіндегі бекітілген негіз төмендейді, бұл жермен жанасу аймағын арттырады және төсектің тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Ол гинекологияда, акушерлікте, урологияда және аноректальды хирургияда кеңінен қолданылады.
1. Тот баспайтын болаттан жасалған материал
Гидравликалық гинекологиялық операциялық үстелдің негізгі корпусы, бүйірлік рельстері, көтергіш бағанасы және негізі жоғары механикалық беріктігі, коррозияға төзімділігі және оңай тазалануы бар жоғары сапалы 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
2. Кең үстел беті
Гидравликалық гинекологиялық операциялық үстел бетінің ені 600 мм-ге жетуі мүмкін, бұл белгілі бір дене типіндегі адамдарға өте ыңғайлы және жайлылықты жақсартады.
3. Көп функциялы аксессуарлар
Стандартты иық тіреуішінен басқа, иық баулары, тұтқалар, аяқ тіреуіштері, аяқ педальдары, қоқыс жуғыш, гинекологиялық тексеру шамы да қосымша қолжетімді.
4. Бірегей бекітілген аяқ
Бірегей операциялық үстелдің бекітілген аяғы жермен жанасу аймағын арттырады және гидравликалық гинекологияның тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Параметрлер
| Модельдік элемент | TF гидравликалық гинекология операциялық үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 1800 мм * 600 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 70°/ 11° |
| Вольтаж | 220 В/110 В |
| Жиілік | 50Гц / 60Гц |
| Матрац | Жіксіз матрац |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 145 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
SстандарттыАксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 2 | Тұтқа | 1 жұп |
| 3 | Аяқ тақтасы | 1 дана |
| 4 | Матрац | 1 жиынтық |
| 5 | Қалдықтарды жинау алаңы | 1 дана |
| 6 | Бекіту қысқышы | 1 жұп |
| 7 | Тізе таяқшасы | 1 жұп |
| 8 | Педаль | 1 жұп |