TS-1 механикалық операциялық үстелі жоғары механикалық беріктікке, коррозияға төзімділікке және оңай тазалануға ие тот баспайтын болаттан жасалған.
Гидравликалық жетек арқылы төсек бетінің биіктігін реттеңіз және басқа көмекші құралдармен артқы аяқ тақтасының бұрышын реттеңіз.
Гидравликалық операциялық үстелдің Т-тәрізді негізі тұрақты және ұзақ уақыт жұмыс істейтін дәрігерлерге аяқ кеңістігі жеткілікті болуы мүмкін.
Тұтынушылық қажеттіліктері әртүрлі адамдарға жарамды интегралды аяқ тақтасы және бөлінген аяқ тақтасы деген екі нұсқа бар.
1.Т негізі
Қолмен басқарылатын операциялық үстелдің эргономикалық Т-тәрізді негізі жақсы тұрақтылық пен икемді қозғалысқа ие ғана емес, сонымен қатар дәрігерлерге ұзақ мерзімді жұмыс кезінде шаршауды азайту үшін жеткілікті аяқ кеңістігін қамтамасыз етеді.
2.Кіріктірілген бүйрек көпірі
Кіріктірілген бел көпірі 110 мм-ге көтеріле алады, бұл дәрігерлерге бүйрекке операция жасау үшін ыңғайлы.
3. Әртүрлі аксессуарлар
Стандартты керек-жарақтарға иық тіреуіші, иық тіреуіші, дене тіреуіші, анестезия экраны және әртүрлі операцияларды жеңілдету үшін аяқ тіреуіші кіреді.
4. Гидравликалық көтеру жүйесі
Ол гидравликалық жетегі бар, механикалық операциялық үстел бетінің биіктігі аяқ педалі арқылы реттеледі. Ол тегіс және тыныш жұмыс істейді. Қуат өшірілген болса да, қалыпты жұмыс істей алады. Тұрақсыз электр қуаты бар аймақтар үшін гидравликалық операциялық үстелдерді таңдауға болады.
5.Интегралды аяқ тақтасы немесе бөлінген аяқ тақтасы
Аяққа арналған жалпы пластинаның қарапайым нұсқасы бар, бағасы қолжетімді. Сондай-ақ, аяқтың екіге бөлінген пластинасы бар, оны жоғары және төмен реттеуге болады, сондай-ақ аяқ-қолға арналған әртүрлі операцияларды жеңілдету үшін сыртқа қарай кеңейтуге болады.
Pараметрлер
| Модельдік элемент | TS-1 механикалық операциялық үстелі |
| Ұзындығы мен ені | 1980 мм * 500 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 950 мм/750 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 45°/ 90° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 75°/ 30° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 20°/ 20° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | ≥110 мм |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Sстандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Иық тіреуіші | 1 жұп |
| 5 | Тізе таяқшасы | 1 жұп |
| 6 | Бекіту қысқышы | 1 жиынтық |
| 7 | Матрац | 1 жиынтық |