TY қолмен басқарылатын операциялық үстел кеуде және іш қуысы хирургиясы, ЛОР, акушерлік және гинекология, урология және ортопедия және т.б. үшін жарамды.
Рама, баған және негіз тот баспайтын болаттан жасалған, тазалау оңай және коррозияға төзімді.
Механикалық операциялық үстел тегіс жұмыс істейтін және қауіпсіз және сенімді педальды май сорғысымен көтеріліп және түсіріледі. Барлық басқа қозғалыстар механикалық берілістермен басқарылады.
Бұл гидравликалық жұмыс үстелі аяқ тақтасын бүктеуге, итеруге және ажыратуға болатындай етіп жасалған, сондай-ақ оны реттеу оңай. Ол Т-тәрізді негізді пайдаланады.
1.Айналдыру функциясы
Қолмен басқарылатын операциялық үстелді 360°-қа бұруға болады, дәрігерлер операция кезіндегі қалпына сәйкес бұрышты реттей алады, бұл операция кезіндегі операциялық кеңістікті айтарлықтай арттырады. (Қосымша)
2.Иілгіш қалыпқа жылдам ауысу
Операциялық үстелге 200 қажет°бел көпірінің функциясын ауыстыру үшін пайдаланылуы мүмкін тұтқаны басқару арқылы үстел бетінде бір уақытта шығып тұру (бүгу).
3. Екі қабатты үстел үсті
Үстел үсті екі қабатты композиттік үстел үстін, төмен рентгендік жұтылу коэффициентін және жоғары ажыратымдылықтағы перспективалық әсерді қажет етеді.
4. Тот баспайтын болаттан жасалған материал
Рама, негіз, көтергіш баған және негізгі беріліс қорабының құрылымы 304 тот баспайтын болаттан жасалған, оны тазалау және сүрту оңай, қышқыл мен коррозияға төзімді, бұл оның ешқашан тот баспайтынына кепілдік береді.
5. Гидравликалық және қолмен реттеу
Гидравликалық жұмыс үстелін көтеру және түсіру педальды май сорғысының түрін қолданады, ол тегіс жұмыс істейді және қауіпсіз және сенімді. Барлық басқа қозғалыстар механикалық беріліс қорабының басымен басқарылады.
Pараметрлер
| Модельдік элемент | TY қолмен жұмыс істейтін операциялық үстел |
| Ұзындығы мен ені | 2020 мм * 500 мм |
| Биіктік (жоғары және төмен) | 1010 мм/760 мм |
| Бас тақтайша (жоғары және төмен) | 45°/70° |
| Артқы тақта (жоғары және төмен) | 75°/ 15° |
| Аяқ тақтасы (жоғары / төмен / сыртқа) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кері Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Бүйірлік еңкейту (солға және оңға) | 20°/ 20° |
| Бүйрек көпірінің биіктігі | ≥110 мм |
| Матрац | Есте сақтау матрасы |
| Негізгі материал | 304 тот баспайтын болат |
| Максималды жүктеме сыйымдылығы | 200 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
Sстандартты аксессуарлар
| Жоқ | Аты | Саны |
| 1 | Анестезия экраны | 1 дана |
| 2 | Дене тірегі | 1 жұп |
| 3 | Қолды тіреу | 1 жұп |
| 4 | Иық тіреуіші | 1 жұп |
| 5 | Тізе таяқшасы | 1 жұп |
| 6 | Бекіту қысқышы | 1 жиынтық |
| 7 | Матрац | 1 жиынтық |